Opcje przeglądania
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór profesjonalnych środków auto-detailingowych przeznaczonych do czyszczenia, konserwacji i pielęgnacji karoserii oraz zewnętrznych części plastikowych w samochodzie. Oferowane produkty cechują się wysoką skutecznością działania, wygodą stosowania, a także są całkowicie bezpieczne dla Twojego pojazdu.

Środki do pielęgnacji karoserii

Podobnie jak inne zewnętrzne elementy pojazdu karoseria styka się z największą ilością zanieczyszczeń, takich jak martwe owady, kurz, pył, drobiny asfaltu, fragmenty roślin czy żywica. W związku z tym lakier jest narażony na wiele uszkodzeń. By utrzymać go w czystości oraz zabezpieczyć, stosuje się specjalne środki do czyszczenia karoserii i preparaty pielęgnacyjne. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór produktów umożliwiających staranne oczyszczenie lakieru samochodowego i zabezpieczenie go przed uszkodzeniami.

Środki do plastików zewnętrznych

Plastiki na zewnątrz samochodu są przystosowane do trudnych warunków atmosferycznych oraz są tak zaprojektowane, by możliwie najlepiej się prezentowały. Aby zachować ich pierwotny wygląd, należy o nie specjalnie dbać. W zależności od części samochodu posiadają one różne kształty i struktury powierzchni. Podczas jazdy na plastikowych elementach gromadzą się martwe owady oraz zanieczyszczenia z drogi. Aby zachować możliwie najdłużej dobry stan takich elementów, należy pamiętać o ich czyszczeniu, odpowiedniej pielęgnacji i zabezpieczaniu. Właśnie dlatego oferujemy środek do czyszczenia karoserii z drobinek asfaltu, żywicy i owadów oraz impregnaty do plastików zewnętrznych i specjalną polimerową powłokę, która sprawdzi się również do metalowych elementów.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

W naszej ofercie znajdziesz duży wybór kosmetyków samochodowych wysokiej jakości. Przeznaczone są do czyszczenia i pielęgnacji karoserii oraz plastików zewnętrznych w pojazdach samochodowych. Znajdziesz tu między innymi opisywany powyżej preparat Carmann Target, dzięki któremu będziesz w stanie z łatwością usunąć fragmenty asfaltu, żywicy, kleju z naklejek czy owadów z dowolnej części karoserii, nie uszkadzając przy tym lakieru. Bardzo praktyczny jest też specjalistyczny impregnat przeznaczony specjalnie do plastików zewnętrznych Carmann Blackout. Zabezpiecza on wszelkie plastikowe i gumowe powierzchnie przed łatwym osadzaniem się brudu (jest antyelektrostatyczny). Dzięki właściwościom hydrofobowym i oleofobowym po zastosowaniu go na danej powierzchni nie zostanie ona zanieczyszczona tłuszczami ani płynami na bazie wody. Przy aplikacji służy również jako środek wypełniający drobne zarysowania i pęknięcia, poprawia kolor części i chroni je zawartym filtrem UV.

Carmann Titan to polimerowa powłoka - środek do plastików zewnętrznych oraz wszelkich metalowych elementów. Oferuje właściwości hydrofobowe i zawiera w składzie drobne nanocząsteczki srebra, które skutecznie utrudniają życie wszelkim grzybom i pleśniom. Proponujemy także produkt Carmann AutoClay - to glinka przeznaczona do czyszczenia lakieru oraz szyb w samochodzie. Sprawia, że chropowate fragmenty lakieru ponownie stają się gładkie. Znakomicie sprawdza się jako środek przygotowujący do polerowania i woskowania. Carmann Autoclay Lubricant - to specjalny środek służący jako lubrykant do opisywanej powyżej glinki, dzięki którym podczas pracy ta lepiej się ślizga. Carmann Shine to preparat do mycia szyb w taki sposób, aby nie pozostawiać zacieków ani smug. Carmann WAX Remover to produkt przeznaczony do usuwania wosku samochodowego, który został nałożony podczas innej pielęgnacji. Znakomite środki do czyszczenia plastików w samochodzie oraz inne przydatne kosmetyki dostępne są w sąsiednich kategoriach w naszym sklepie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl