Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

W dzisiejszych czasach samochód nie jest już tylko rozwiązaniem technologicznym, zapewniającym wygodny transport. Auto stało się również rodzajem wizytówki, po której rozpoznaje się cechy właściciela. Dbanie o dobry stan i czystość samochodu to przede wszystkim sposób na zwiększenie jego żywotności. Karoseria może nie wymagać przez wiele lat żadnej ingerencji ze strony blacharzy, jeżeli właściciel będzie dbał o jej kondycję. Wiedząc o tym, oferujemy Ci szereg środków do czyszczenia, pielęgnacji i ochrony lakieru samochodowego.

Środek do usuwania lakieru samochodowego

W tej kategorii znajdziesz duży wybór preparatów do czyszczenia lakieru samochodowego oraz do jego konserwacji i zabezpieczania. Znajdziesz tu między innymi środki, dzięki którym pozbędziesz się trudnych do zmycia zanieczyszczeń - asfaltu, tłustych nalotów czy błota. Z łatwością usuniesz wosk samochodowy z karoserii - gruntownie oczyścisz auto, a następnie będziesz mógł zabezpieczyć lakier nową warstwą wosku, nałożysz nanopowłokę (hydrofobową) i skorzystasz ze specjalnej pasty polerskiej. Oferujemy pełne wyposażenie, dzięki któremu będziesz mógł porządnie oczyścić i zabezpieczyć samochód.

Czy warto stosować preparaty do czyszczenia lakieru samochodowego?

Wielu ludzi zadaje sobie pytanie, czy potrzebne są odpowiednie środki do czyszczenia i konserwacji całej powierzchni samochodu. Preparaty, które proponujemy, to wysokiej jakości środki, o starannie dobranym składzie i stężeniu, dzięki którym z łatwością usuniesz zanieczyszczenia z lakieru, nie uszkadzając go. To bardzo ważny aspekt, ponieważ powierzchnia samochodu jest stosunkowo delikatna i wymaga stosowania odpowiednich środków czyszczących. Niedoczyszczanie brudu może negatywnie wpływać na właściwości lakieru i doprowadzić nawet do uszkodzenia konstrukcji auta (na przykład wskutek korozji). Natomiast zbyt silne środki czyszczące do lakieru są w stanie nawet zmyć lub pozbawić koloru karoserię. Dlatego warto korzystać z profesjonalnych rozwiązań opracowanych przez osoby doświadczone w dziedzinie motoryzacji. Bardzo duży wpływ na trwałość powierzchni samochodu mają również środki zabezpieczające i konserwujące lakier. W tym celu polecamy wysokiej jakości woski samochodowe, pasty polerskie i preparaty hydrofobowe. Dzięki takim środkom Twój samochód będzie odpowiednio zabezpieczony przed niszczeniem, zabrudzenia nie będą trzymały się powierzchni samochodu (trudniej będzie go zabrudzić), a deszcz będzie sprawniej spływał po szybach, dzięki czemu podczas jazdy w trudnych warunkach będziesz miał lepszą widoczność.

Co dokładnie oferujemy?

W naszej ofercie znajdzie różnorodne środki do czyszczenia lakieru samochodowego. Są to między innymi preparaty, dzięki którym z łatwością pozbędziesz się tłustych zanieczyszczeń (Carmann IPA), czy specjalna glinka najnowszej generacji przeznaczona do gruntownego oczyszczania całej karoserii oraz szyb samochodowych (Carmann AutoClay). Jeżeli napotkasz na wyjątkowo trudne do oczyszczenia fragmenty powierzchni auta, na pewno poradzisz sobie z nimi, stosując wyjątkowo silny i jednocześnie bezpieczny dla lakieru środek Carmann Target (łatwo pozbędziesz się fragmentów asfaltu, owadów czy żywicy). Przed gruntownym czyszczeniem i nakładaniem nowych warstw ochronnych warto pozbyć się starego wosku samochodowego - możesz to zrobić szybko i bezpiecznie dzięki Carmann WAX Remover. Po takim czyszczeniu auto będzie gotowe do zastosowania innych wosków albo ceramicznych lub polimerowych powłok ochronnych. Posiadamy między innymi bardzo twardy wosk, który powstał na bazie wosku pszczelego - Carmann Beeswax. Bardzo praktyczny jest również środek Carmann Diamond PRO, który tworzy nanopowłokę na powierzchni lakieru. Warto również zastanowić się nad zastosowaniem profesjonalnej pasty polerskiej Carmann Stardust Elite. Jeżeli Twój samochód nie jest mocno zanieczyszczony, ale potrzebujesz go szybko i bezpiecznie odświeżyć w krótkim czasie - znakomicie sprawdzi się Carmann Carnauba Quick Detailer.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl